Lisää toimintoja
Lisätty kultalevy valikkoon |
Lisätty kuparilevy valikkoon |
||
| (2 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä) | |||
| Rivi 452: | Rivi 452: | ||
|*[[Tiedosto:Karttapallo.png|25px]] [[Karttapallo]] | |*[[Tiedosto:Karttapallo.png|25px]] [[Karttapallo]] | ||
|- | |- | ||
|*[[Tiedosto:Maalausteline.png|29x29px]] | |* [[Tiedosto:Maalausteline.png|29x29px]] [[Maalausteline]] | ||
|- | |- | ||
|*[[Tiedosto:Mustepullo.png|25px]] [[Mustepullo]] | |*[[Tiedosto:Mustepullo.png|25px]] [[Mustepullo]] | ||
| Rivi 487: | Rivi 487: | ||
|- | |- | ||
|*[[Tiedosto:Kultatanko.png|25x25px]] [[Kultatanko]] | |*[[Tiedosto:Kultatanko.png|25x25px]] [[Kultatanko]] | ||
|- | |||
|*[[Tiedosto:Copper plate.png|25x25px]] [[Kuparilevy]] | |||
|- | |||
|*[[Tiedosto:Copper rod.png|25x25px]] [[Kuparitanko]] | |||
|- | |- | ||
|*[[Tiedosto:Written_paper.png|25px]] [[Kirjoitettu paperi]] | |*[[Tiedosto:Written_paper.png|25px]] [[Kirjoitettu paperi]] | ||
Nykyinen versio 9. joulukuuta 2025 kello 10.32
Tämä listaus on keskeneräinen. Jos haluat auttaa, niin katso mallia muilta sivuilta ja vaikka kopioi uudelle sivulle wikiteksti Avain-sivulta ja työstä uutta sivua sen pohjalta. |
Tämä sivu on lista Sarastuksen uniikeista esineistä.
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Rautamiekka
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Varsijousi
|
* Nuoli
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Rautahakku
|
* Rautakirves
|
* Rautalapio
|
* Keritsimet
|
* Tulukset
|
* Rautakuokka
|
* Ämpäri
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Puolukat
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Keksi
|
* Kakku
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Kello
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Kompassi
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Satula
|
* Talutushihna
|
* Kaukoputki
|
* Onkivapa
|
* Hehkumustepussi
|
* Hehkukehys
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Viirikuvio (Laiva)
|
* Viirikuvio (Lilja)
|

































