Lisää toimintoja
Lisätty pitkäsapeli listalle |
Lisätty kruunu listalle "Vaatteet ja asusteet" |
||
| Rivi 115: | Rivi 115: | ||
{| class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable" | {| class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable" | ||
|+ style="white-space: nowrap" | Vaatteet ja asusteet | |+ style="white-space: nowrap" | Vaatteet ja asusteet | ||
|- | |||
|*[[Tiedosto:Kruunu.png|25x25px]] [[Kruunu]] | |||
|- | |- | ||
|*[[Tiedosto:Baskeri.png|25x25px]] [[Baskeri]] | |*[[Tiedosto:Baskeri.png|25x25px]] [[Baskeri]] | ||
Versio 10. marraskuuta 2025 kello 19.25
Tämä listaus on keskeneräinen. Jos haluat auttaa, niin katso mallia muilta sivuilta ja vaikka kopioi uudelle sivulle wikiteksti Avain-sivulta ja työstä uutta sivua sen pohjalta. |
Tämä sivu on lista Sarastuksen uniikeista esineistä.
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Rautamiekka
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Varsijousi
|
* Nuoli
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Rautahakku
|
* Rautakirves
|
* Rautalapio
|
* Keritsimet
|
* Tulukset
|
* Rautakuokka
|
* Ämpäri
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Puolukat
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Keksi
|
* Kakku
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Kello
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Kompassi
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Satula
|
* Talutushihna
|
* Kaukoputki
|
* Onkivapa
|
* Hehkumustepussi
|
* Hehkukehys
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Viirikuvio (Laiva)
|
* Viirikuvio (Lilja)
|

































