Lisää toimintoja
Lisätty kattilakypärä listalle |
Lisätty basinetti listalle |
||
| Rivi 71: | Rivi 71: | ||
|- | |- | ||
|*[[Tiedosto:Umpikypärä (punainen).png|25x25px]] [[Umpikypärä]] | |*[[Tiedosto:Umpikypärä (punainen).png|25x25px]] [[Umpikypärä]] | ||
|- | |||
|*[[Tiedosto:Basinetti.png|25px]] [[Basinetti]] | |||
|- | |- | ||
|*[[Tiedosto:Gjermundbu-kypärä.png|25x25px]] [[Gjermundbu-kypärä]] | |*[[Tiedosto:Gjermundbu-kypärä.png|25x25px]] [[Gjermundbu-kypärä]] | ||
Versio 10. marraskuuta 2025 kello 19.00
Tämä listaus on keskeneräinen. Jos haluat auttaa, niin katso mallia muilta sivuilta ja vaikka kopioi uudelle sivulle wikiteksti Avain-sivulta ja työstä uutta sivua sen pohjalta. |
Tämä sivu on lista Sarastuksen uniikeista esineistä.
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Rautamiekka
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Varsijousi
|
* Nuoli
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Rautahakku
|
* Rautakirves
|
* Rautalapio
|
* Keritsimet
|
* Tulukset
|
* Rautakuokka
|
* Ämpäri
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Puolukat
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Keksi
|
* Kakku
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Kello
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Kompassi
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Satula
|
* Talutushihna
|
* Kaukoputki
|
* Onkivapa
|
* Hehkumustepussi
|
* Hehkukehys
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Viirikuvio (Laiva)
|
* Viirikuvio (Lilja)
|

































