Lisää toimintoja
Lisätty kultatanko valikkoon |
Lisätty kultalevy valikkoon |
||
| Rivi 484: | Rivi 484: | ||
|*[[Tiedosto:Bouquet.png|25px]] [[Kukkakimppu]] | |*[[Tiedosto:Bouquet.png|25px]] [[Kukkakimppu]] | ||
|- | |- | ||
|*[[Tiedosto:Kultatanko.png|25x25px]][[Kultatanko]] | |*[[Tiedosto:Pixil-frame-0 (2).png|25x25px]] [[Kultalevy]] | ||
|- | |||
|*[[Tiedosto:Kultatanko.png|25x25px]] [[Kultatanko]] | |||
|- | |- | ||
|*[[Tiedosto:Written_paper.png|25px]] [[Kirjoitettu paperi]] | |*[[Tiedosto:Written_paper.png|25px]] [[Kirjoitettu paperi]] | ||
Nykyinen versio 4. joulukuuta 2025 kello 13.28
Tämä listaus on keskeneräinen. Jos haluat auttaa, niin katso mallia muilta sivuilta ja vaikka kopioi uudelle sivulle wikiteksti Avain-sivulta ja työstä uutta sivua sen pohjalta. |
Tämä sivu on lista Sarastuksen uniikeista esineistä.
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Rautamiekka
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Varsijousi
|
* Nuoli
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Rautahakku
|
* Rautakirves
|
* Rautalapio
|
* Keritsimet
|
* Tulukset
|
* Rautakuokka
|
* Ämpäri
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Puolukat
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Keksi
|
* Kakku
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Kello
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Kompassi
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Satula
|
* Talutushihna
|
* Kaukoputki
|
* Onkivapa
|
* Hehkumustepussi
|
* Hehkukehys
|
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
| * |
* Viirikuvio (Laiva)
|
* Viirikuvio (Lilja)
|

































